هدف دوره :

 

ارتقاء دانش عمومی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با تکیه بر تمام مهارت های زبانی داوطلبین این دوره می باشد.

 

چگونگی ورود به دوره :

- دارا بودن حداقل 7 سال تمام

- شرکت در آزمون تعین سطح ( در صورتی که قبلاٌ در آموزشگاه دیگر، ترمی را گذرانده باشند ).آزمون به جهت برقراری ارتباط کلامی بصورت شفاهی برگزار می گردد.

  نحوه برگزاری دوره ها :

کلاسها بصورت ترمیک و بصورت سه روز در هفته برگزار می گردد. همچنین امکان برگزاری کلاسها بصورت خصوصی و نیمه خصوصی با اساتید منتخب زبان آموزان نیز وجود دارد.

 

تعداد ترم های آموزشی :

14 ترم آموزشی

 

منابع و کتب مورد تدریس :

در ابتدا برای آموزش حروف و صداهای انگلیسی و کلمات کاربردی مکالمه ، کتاب Magic Time 1 بصورت دو ترم برگزار می گردد و بعد از این دو ترم ادامه رده کلامی خود را با سری کتابهای English Time ادامه خواهند داد. کتابهای English Time همراه با کتاب کار، فلش کارت، سی دی و کتاب داستان ب زبان آموزان ارائه می گردد.

کتاب My First Handwriting نیز جهت تقویت مهارت نوشتاری زبان آموزان همراه با کتاب Magic Time به آنها ارائه می گردد.

 

نحوه تدریس :

نحوه تدریس کتاب Communicative Method بوده که روشی مکالمه ای و کاربردی می باشد. هدف اصلی در این کتاب ها  صحبت کردن زبان آموزبه زبان انگلیسی و ارتباط کلامی با همدیگر می باشد. گرامر کاملاٌ بصورت غیر مستقیم و از طریق Flash Card به ایشان تدریس می گردد. لازم به ذکر می باشد که تمامی اساتید موسسه ، روش تدریس خود را بر اساس جزوه اختصاصی موسسه انجام می دهند که سبب شده است کلاس ها از یکنواختی و یکپارچگی خاصی برخوردار گردد.

 

پایان دوره :

در پایان هر دوره علاوه بر آزمون کتبی ، یک مصاحبه حضوری با زبان آموز نیز صورت می گیرد تا آموخته های وی ارزیابی شود و در صورت کسب نمره قبولی مجاز به شرکت در دوره های بعدی خواهند بود.

 

  • مشهد
    شهرک غرب،بلوار امامیه،امامیه 42 نبش راستی10
  •   5136204004-5
  • mehran.li1388@gmail.com

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف

لینک های مفید