آیا شما سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ، لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید
ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

چرا زبان انگلیسی بیاموزیم؟

۱. زبان انگلیسی معمول ترین زبان گفتاری در جهان است. طبق آمار ، یک نفر از هر ۵ نفر در جهان، می تواند به زبان انگلیسی صحبت کند.

۲. زبان انگلیسی شانس شما را برای گرفتن یک شغل مناسب افزایش می دهد زیرا یکی از مهارت های مهم برای کارفرمایان،دانستن زبان انگلیسی است و در قرن 21 داشتن سواد رسانه و دانستن یک زبان خارجه از اولیت های شهروندی قلمداد میشود.

۳. کار با ابزاری نظیر کامپیوتر و انواع نرم افزارها مستلزم دانستن زبان انگلیسی است.

۴. زبان اصلی اینترنت، انگلیسی است و بسیاری از وب سایت ها ( حدود ۷۰%) به زبان انگلیسی هستند.

۵. دانستن زبان انگلیسی باعث افزایش مهارت های ارتباطی می شود.

۶. یادگیری بسیاری از علوم و فنون و تجربیات، مستلزم دانستن زبان انگلیسی است.

۷. یادگیری زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها آسان تر است.

۸. تحصیل در بسیاری از کشورها نیاز به دانستن زبان انگلیسی دارد.

۹. سمینارها و همایش های بین المللی فضای مناسبی برای تبادل نظرات تخصصی و آشنایی با متخصصان مختلف است و زبان انگلیسی لازمه شرکت در این همایش ها است.

۱۰. پس از یادگیری موفقیت آمیز زبان و گذراندن دوره های تربیت مدرس، می توان تدریس زبان انگلیسی را شروع کرد که این خود، داشتن یک شغل و مهارت است.

۱۱. دانستن زبان انگلیسی سبب افزایش اعتماد به نفس می شود زیرا خود، یک مهارت مهم است.

۱۲. محققان دریافتند که یادگیری زبان، کمک بسیاری به تقویت نیمکره راست مغز می کند و قدرت خلاقیت و نوآوری را افزایش می دهد و همچنین سبب افزایش انعطاف پذیری ذهن و قدرت حافظه می شود.

۱۳. یکی دیگر از دلایل مهم یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از آن در مسافرت هاست و دانستن زبان انگلیسی کمک به مدیریت زمان در سفر و کیفیت آن دارد.

۱۴. بسیاری از منابع دانشگاهی بویژه در مقاطع بالا به زبان انگلیسی است و در پژوهش ها و تحقیقات، زبان انگلیسی کاربرد بسیاری دارد.

۱۵. یادگیری زبان انگلیسی جذاب است! با یادگیری زبان از تمامی نکات مثبت نام برده شده استفاده می کنید و همین بسیار لذت بخش است.

چرا برای یادگیری به موسسات زبان برویم؟

ازآنجا که در کشور ما زبان انگلیسی صرف کتاب و کلاس درس محدود می شود و زبان انگلیسی زبان بیگانه تلقی میشود ، شانس فرد فراگیر نسبت به یادگیری در محیط و غرق سازی آن کم میشود.

یکی از روند های اصلی آموزش زبان ، روند بسامد زبانی است بدان معنا که مهارت شنیداری فرد یادگیرنده می بایست به حداقل رسیده باشد زیرا که مهارت شنیداری پایه و اساس روند آموزشش زبان است.

فراگیری زبان ( چه اول و یا دوم و یا حتی سوم) نیازمند به تعامل است ( communication) . فرد پذیرنده زبان زبانی که تعامل با فرد دیگری انجام می دهد(interaction ) و از دیگر  عوامل مهم یادگیری   تجزیه و تحلیل خطاهای زبانی است(Error Analysis). هنگامی که فرد فراگیر در معرض خطاهای زبانی قرار گیرد نوعی یادگیری پنهان برای وی رخ خواهد داد(implicit learning) . در اموزش زبان خارجه فردی به نام معلم یا فردی با سطح دانش بیشتر جهت سو دادن به آموزش و هدف دار کردن آن از اولیت های روند آموزش می باشد. روند یادگیری جمعی (شرکت در کلاس) بسامد تمرین و تکرار را افزایش می دهد. یادگیری زبان خارجه نیازمند به الگو (فردی همانند معلم) است.

چرا کانون زبان مهران را انتخاب کردیم؟
  • به روز بودن سیستم آموزشی موسسه
  • توجه به خواسته های زبان آموزان و والدین
  • مدیریت فعال و پیگیر و به روز
  • اساتید مجرب و دوره دیده
  • پیگیری های موسسه و اهمیت دادن به وضعیت دانش آموزان
  • محیط بسیار خوب و کلاس های بزرگ موسسه
  • اطلاع رسانی عالی

از ما بپرسید